BAKLAVA YEMEK HERKESİN HAKKI...!
Telefonla Sipariş 0850 430 5 430

Yardım
Gönderimlerimizi otobüslerle il otogarına yapıyoruz. Kargo firmaları, baklava taşıma konusunda dikkatsiz ve özensiz oldukları için ayrıca gönderim sürelerinin uzun olması sebebiyle kargo firmalarıyla çalışamıyoruz.
  • Otobüsü karşılamadığınız taktirde, paketiniz peronda bırakılır. Perona bırakılması halinde, otogar emaneti paketinizi alır. Emanetler terminal işletmelerine aittir. Emanethane, ücret talep  edebilir.Her Hangi bir sorun ile karşılaşmamanız için otobüsü  karşılamanızı tavsiye ederiz.
Sistemde kaydettiğiniz telefon ve mail adresine sipariş bilgileriniz gönderilecektir. 

Şanlıurfa’dan hareket eden otobüslerin gittiği il ve ilçelere gönderim sağlayabiliyoruz.

 
Öncelikle peron kontrolünü sağlamalısınız. Firma yazıhanesi ve otogar emanet bölümünü kontrol ediniz. Netice alamadığınız takdirde 0850 430 5 430 numaralı çağrı merkezimizi arayarak iletişime geçebilirsiniz.
Baklava ücreti ile birlikte bize ödüyorsunuz. Otobüse herhangi bir ücret ödemiyorsunuz
Herhangi bir firma ile anlaşmamız mevcut değildir. Genelde Urfa firmaları ile gönderiyoruz. Otobüs saatleri değişebiliyor. En erken çıkan araçla ürünlerinizi gönderiyoruz.
Sipariş verdikten 24 saat sonra gönderim gerçekleşiyor. Alınan siparişe göre üretim sağlanıyor.
Ödemeyi Eft-Havale yolu ile yapa bilrsiniz ya da kredi kartı ödeme seçeneği ile güvenle ödemenizi yapa bilirsiniz.

Kuveyttürk Katılım Bankası ile mesai saatleri içinde işlem yapabilirsiniz. Eft saatini kaçırmanız durumunda Kuveyttürk atm’lerinden “0” komisyon ile ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Hergün 09:00 – 17:00 saatleri arasında sipariş verebilirsiniz. www.baklavacisemsettin.com.tr adresinden 24 saat sipariş verebilirsiniz.

Mesai saatleri içerisinde. Sipariş verdiğiniz günün içerisinde ödeme yapmadığınız takdirde siparişinizin iptali gerçekleşecektir.

Siparişleriniz kargoya verilmeden iptal edebilirsiniz. İptal talebinizi iletmek için  0 850 430 5 430 numaralı destek hattımızdan bize ulaşabilirsiniz. 7 iş günü içerisinde para iadeniz gerçekleşir.

Siparişinizin gönderilmesi için en az 1 kilogram sipariş vermeniz gerekmektedir.

Özel ambalaj kutularında tamamen özenle sarılarak gönderim gerçekleştiriliyor.

Paketlerin üzerlerine içerisinde ki ürünün bilgisi mevcuttur.

Hayır. İsim hakkının korumasından kaynaklı olarak boş baklava kutusu gönderemiyoruz.

Herkes baklava yiyebilsin ilkesiyle hareket ederek, tonajlı hammadde alımı ve düşük kar marjı uygulayarak sizlere kaliteyi ucuza sunuyoruz.

Ürünlerimizde Kristal toz şeker ile yapılan şeker şerbeti kullanıyoruz. Şanlıurfa ve Nizip bölgesinde yetişen fıstığı kullanıyoruz. Sade yağ ve Nebati yağı (Baklava yağı) kullanıyoruz. 

Herhangi bir katkı maddesi kullanmıyoruz

        Sade yağ, süt veya süt benzeri ürünlerden elde edilen, su ve yağsız kuru unsurlardan tamamen uzaklaştırılmış ağırlık bakımından  en az ağırlığa sahip yağ türüne Urfa Sade yağı denir. Ceylanpınar’ın Şıhan yaylası ve Tektek dağlarındaki endemik bitkilerden beslenen koyunların sütünden elde edilir.

Tepsi başına 500 gram fıstık kullanıyoruz. Kilogram başına ortalama 135 gram fıstık düşüyor.

İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul Et