BAKLAVA YEMEK HERKESİN HAKKI...!
Telefonla Sipariş 0850 430 5 430

Yardım
Gönderimlerimizi otobüslerle il-ilçe otogarına yapıyoruz.
Kargo ile Ürün gönderimleri için 0850 430 54 30 Çağrı merkezimizi Arayıp Detaylı Bilgi Alabilirsiniz

Bayilik çalışmamız durdurulmuştur.Genel Merkez olarak bayiliklerimizi kendi bünyemiz altında açıp Baklavacı Şemsettin olarak kendimiz işletmekteyiz .

  • Otobüsü karşılamadığınız taktirde, paketiniz peronda bırakılır. Perona bırakılması halinde, otogar emaneti paketinizi alır. Emanetler terminal işletmelerine aittir. Emanethane, ücret talep  edebilir.Her Hangi bir sorun ile karşılaşmamanız için otobüsü  karşılamanızı tavsiye ederiz.
Üyeliğiniz ile sisteme giriş yaptıktan sonra siparişlerim kısmından ürün detayı hakkında bilgi alabilirsiniz 0850 430 54 30 Numaralı whatsapp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Şanlıurfa’dan hareket eden otobüslerin gittiği il ve ilçelere gönderim sağlayabiliyoruz.

 
Öncelikle peron kontrolünü sağlamalısınız.Firma yazıhanesi ve otogar emanet bölümünü kontrol ediniz ya da size verilen otobüs numarasını arayarak bilgi alabilirsiniz. Bunlardan netice almadığınız taktirde 0850 430 5 430 numaralı çağrı merkezimizi arayarak iletişime geçebilirsiniz.
Otobüse her hangi bir ücret ödemiyorsunuz.Sipariş verdiğiniz zaman kargo ücretini siparişiniz ile birlikte bize ödüyorsunuz.
Herhangi bir firma ile anlaşmamız yoktur .Haraket yeri Şanlıurfa dan olan  tüm firmalar ile
ürün gönderiyoruz .
Sipariş verdikten ve ödemeyi yaptiktan 24 saat sonra araca teslim gerçekleşiyor.Araca  teslim gerçekleştikten sonra Şanlıurfadan vermiş olduğunuz sipariş bulunduğunuz  şehire yol mesafesi kaç saat ise yol saatinden sonra paketiniz  elinize ulaşiyor.
Kredi kartı ile ödeme almıyoruz maalesef ödemeyi eft veya havele yolu ile sistemde kayıtlı olan kuveytürk hesabımıza güvenle ödemenizi yapabilirsiniz.
 

Kuveyttürk Katılım Bankası ile mesai saatleri içinde işlem yapabilirsiniz. Eft saatini kaçırmanız durumunda Kuveyttürk atm’lerinden “0” komisyon ile ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz..Hafta sonu ve mesai saatleri dişina ödemeler için fast olarak gönderim yapabilirsiniz. Fast ile gönderimin nasıl olacağını internetten araştırıp fast gönderim ile hafta sonları ödeme yapabilirsiniz.
 

www.baklavacisemsettin.com.tr sayfamızı ziyaret ederek istediğiniz zaman sipariş verebilirsiniz. Ancak ürünün otobüse teslim edilebilmesi için gün içerisinde en geç gece 23:00 a kadar sipariş verip ödemesini yapmanız gerekmektedir.

Vermiş olduğunuz siparişi en geç gün içerisinde  23:00 a kadar ödemesini yapmanız gerekmektedir.
Ödeme yapmadığınız takdirde siparişinizin iptali gerçekleşecektir.

Siparişleriniz kargoya verilmeden iptal edebilirsiniz. İptal talebinizi iletmek için  0 850 430 5 430 numaralı destek hattımızdan bize ulaşabilirsiniz. 7 iş günü içerisinde para iadeniz gerçekleşir.

Siparişinizin gönderilmesi için en az 1 kilogram sipariş vermeniz gerekmektedir.

Özel ambalaj kutularında tamamen özenle sarılarak gönderim gerçekleştiriliyor.

Ürün içerik Kodları,
Kiloluk olarak sipariş verdiğiniz baklavaların içeriğini öğrenmek için kutu kenarındaki
kodlara bakmanız gerekmektedir.

0001=Normal yağlı Fıstıklı Baklava
0002=Sarma Baklava
0003=Sade Yağlı Fıstıklı Baklava
0004=Cevizli Baklava
0005=Kuru Baklava
0006=Muska Baklava
0007=Havuç Dilim Baklava
0008=Biluriye
0009=Süslemeli Kuru Baklava            
 

Hayır. İsim hakkının korumasından kaynaklı olarak boş baklava kutusu gönderemiyoruz.

Herkes baklava yiyebilsin ilkesiyle hareket ederek, tonajlı hammadde alımı ve düşük kar marjı uygulayarak sizlere kaliteyi ucuza sunuyoruz.

Ürünlerimizde Kristal toz şeker ile yapılan şeker şerbeti kullanıyoruz. Şanlıurfa ve Nizip bölgesinde yetişen fıstığı kullanıyoruz. Sade yağ ve Nebati yağı (Baklava yağı) kullanıyoruz. 

Herhangi bir katkı maddesi kullanmıyoruz

        Sade yağ, süt veya süt benzeri ürünlerden elde edilen, su ve yağsız kuru unsurlardan tamamen uzaklaştırılmış ağırlık bakımından  en az ağırlığa sahip yağ türüne Urfa Sade yağı denir. Ceylanpınar’ın Şıhan yaylası ve Tektek dağlarındaki endemik bitkilerden beslenen koyunların sütünden elde edilir.

Tepsi başına 500 gram fıstık kullanıyoruz. Kilogram başına ortalama 135 gram fıstık düşüyor.

Değerli müşterilerimiz boş tepsi ve köşebentlerinizi kesinlikle kargo ile göndermeniz gerekmektedir. Boş tepsi  gönderimlerinizi koliye bırakıp üzerine isim soy isim ve adet yazmanız gerekmektedir. Köşebent gönderimlerinizi ise Sağlam çuvala dağılıp yırtılmayacak şekilde koyup üzerine isim yazıp göndermelisiniz. Tepsileriniz kesinlikle kolide standart sayıda olmak zorundadır.

En az = 15 adet

En fazla = 30 adet

Kargo anlaşma numarası ve gerekli gönderim bilgilerini alabilmek için 0850 430 5 430 numaralı hattımız ile iletişime geçebilirsiniz.

Değerli müşterilerimiz boş tepsi ve köşebentlerinizi kesinlikle kargo ile göndermeniz gerekmektedir. Boş tepsi  gönderimlerinizi koliye bırakıp üzerine isim soy isim ve adet yazmanız gerekmektedir. Köşebent gönderimlerinizi ise Sağlam çuvala dağılıp yırtılmayacak şekilde koyup üzerine isim yazıp göndermelisiniz. Tepsileriniz kesinlikle kolide standart sayıda olmak zorundadır.

En az = 15 adet

En fazla = 30 adet

Kargo anlaşma numarası ve gerekli gönderim bilgilerini alabilmek için 0850 430 5 430 numaralı hattımız ile iletişime geçebilirsiniz.

Whatsapp
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul Et