SepetALIŞVERİŞ SEPETİM
Sepetinizde ürün yok
BAKLAVA YEMEK HERKESİN HAKKI...!

Gizlilik Sözleşmesi

BAKLAVACI ŞEMSETTİN , müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için kişisel bilgilerinizi (isim, yaş, adres, vs.) sizlerden talep etmektedir. Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. Yasal olarak belirlenen çerçevede toplanan ve saklanan bu bilgiler müşteri profillerine yönelik  özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri "sınıflandırma" çalışmaları için sadece BAKLAVACI ŞEMSETTİN bünyesinde kullanılmaktadır.


 

BAKLAVACI ŞEMSETTİN , alışveriş süresince topladığı bilgileri, müşterinin haberi  ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve satmamaktadır.  BAKLAVACI ŞEMSETTİN' den gönderilen maillerin alt kısmında bulunan "BAKLAVACI ŞEMSETTİN bültenini almak istemiyorsanız lütfen tıklayınız" linkine tıklayarak e-bülten gönderim listesinden kolayca çıkabilirsiniz.


 

Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunluluğu olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.


 

Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde www.baklavacisemsettin.com.tr veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin www.baklavacisemsettin.com.tr arayüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.


 

BAKLAVACI ŞEMSETTİN' aşağıda yer alan bilgilerden ulaşabilirsiniz.

 

BAKLAVACI ŞEMSETTİN

Müşteri hizmetleri destek hattı:  0850 430 5 430
Müşteri hizmetleri e-posta adresi: destek@baklavacisemsettin.com.tr

Kurumsal adres: Devteşti Mahallesi Açıksu Caddesi No:227/B Haliliye / Şanlıurfa

Sizlere daha iyi bir hizmet vermek için çerezleri kullanırız. Sitemizi kullanarak çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi için : Kişisel Verilerin Korunması Kanunu